Wpisy zwykłe:

 • Tania diatermia chirurgiczna

  Tania diatermia chirurgiczna

  Ilość wejść: 790

  Licząc oczywiście na ciągłość działania, lecz również na bezpieczeństwo wykorzystywania aparatury medycznej, należy zaznajomić się z propozycją, jaką posiada profesjonalna hurtownia urządzeń użytku medycznego VARIA. Sprzedajemy materiały eksploatacyjne dla sprzętów medycznych oraz weterynaryjnych, dla przykładu elektrody do EKG, jakie posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty. Akcesoria, typu chociażby holter ciśnienia mają za każdym razem minimum 2 letnią gwarancję, a nasi ludzie wykonują pełny pakiet serwisowy na współczesne aparaty wykonujące USG i inne sprzęty. Przekonaj się, jak wiele zyskasz w naszej hurtowni. Nowoczesne defibrylatory dla medycyny oraz różne inne rzeczy, znajdziesz tu w rozsądnej cenie.

 • Auto komis Katowice

  Auto komis Katowice

  Ilość wejść: 789

  Poszukujesz porządnego auta używanego? Być może chciałbyś sprzedać niepotrzebny już używany samochód? Agnieszka Kania AP GROUP Auto Skup Zabrze naturalnie kupi Państwa stary wóz, jednak dodatkowo może zaoferować Ci duży wybór pojazdów do kupienia. Jak ciekawi Cię taka propozycja, to wprowadź do przeglądarki określenie „auto komis w Katowicach”, żeby znaleźć firmową stronę. Gdy planujesz sprzedać pojazd to musisz zatelefonować lub wypisać formularz zgłoszenia i zaczekać na nasz telefon. Wybierz solidny skup aut Slask to region naszej pracy, dlatego obsługujemy wszystkich mieszkańców.

 • Terapia nałogów dla kobiet

  Terapia nałogów dla kobiet

  Ilość wejść: 788

  Jeśli masz problem z alkoholem i poszukujesz kliniki, gdzie realizowana jest kierowana terapia uzależnień dla kobiet, zgłoś się do nas. AGNUS to umiejętności i wiedza niezbędna dla efektywnej terapii. W naszej klinice dla pań z nałogami pomożemy w eliminacji uciążliwych uzależnień. Zapewniamy wsparcie w zakresie leczenia zakupoholizmu, uzależnień od środków przeciwbólowych i wielu podobnych. Nasza podstawowa działalność to odwyk narkotykowy dla kobiet, ale masz możliwość przyjechać do nas także z innego typu uzależnieniami. Sprawdź nas w Internecie, na przykład pod hasłem zakupoholiczki terapia pań lub podobnym. Pozostajemy otwarci na Twoje pytania. Zapraszamy do odwiedzin!

 • Dobra agencja hostess w stolicy

  Dobra agencja hostess w stolicy

  Ilość wejść: 786

  Nie można ignorować siły akcji promocyjnych. Na konferencjach, targach, galach i bankietach, niezastąpiona jest doświadczona agencja hostess Warszawa to miejsce naszej działalności, lecz jesteśmy obecni także w wielu innych miejscach na mapie całej Polski. Hostessy Caneli zawsze profesjonalnie podchodzą do wszystkich powierzonych im zadań. Co ważne, nasza agencja z hostessami w Warszawie daje Ci realny wybór spośród wielu świetnych kandydatek. Dobieramy je profilując Twoje potrzeby i branżę, w jakiej działasz. Do wyboru są także różne języki obce.

 • Trawersy

  Trawersy

  Ilość wejść: 775

  Niektóre pomieszczenia w zakładach produkcyjnych, magazynach i innych obiektach powinny być odgrodzone od reszty obiektu. Chcąc ograniczyć ilość wydostającego się pyłu z hali produkcyjnej, warto przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu, jakim jest wykonana z PCV kurtyna paskowa. Dzięki niej można bez większego problemu zredukować ilość wydostających się pyłów z jednego pomieszczenia do drugiego, jednocześnie nie ograniczając przemieszczania się personelu, czy towarów między nimi. Tego typu kurtyny można znaleźć, między innymi w sklepie TM24.pl, który specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń do magazynów i warsztatów. W ofercie sklepu można znaleźć, między innymi praktyczny żurawik warsztatowy, który jest nieodzownym elementem każdego warsztatu, jak i zawiesia, których szeroką ofertę można przejrzeć na stronie http://www.tm24.pl/shop,121,zawiesia. Wespół z umiejętnościami fachowców na sukces zakładu pracują profesjonalne sprzęty. W tym sklepie na pewno można je znaleźć.

 • W przypadku, gdy poszukujesz specjalistów w zakresie firmowych imprez, odkryj propozycję przedsiębiorstwa Elite Music - firmy organizującej eventy z wieloletnim doświadczeniem. Stawiając na naszą pomoc, zyskasz kompleksową pomoc - organizacja imprez firmowych jest tematem, który rozumiemy w pełni. Wszystkim Kontrahentom zapewniamy zindywidualizowaną obsługę i przystępne warunki kooperacji. Zaaranżujemy dla Ciebie najwyższej klasy firmową imprezę integracyjną i znacznie więcej. Chcesz poznać detale i znaleźć dane kontaktowe? Zerknij na witrynę webową!

 • Firmy informatyczne Kraków

  Firmy informatyczne Kraków

  Ilość wejść: 771

  Rozwój nowoczesnych technologii wpływa na sposób prowadzenia biznesu. Wiele firm IT oferuje profesjonalne usługi programistyczne, m.in. przygotowanie aplikacji klasy CRM czy ERP. Więcej na ten temat znajdziemy tutaj: http://www.indata-solutions.pl/uslugi-programistyczne i będziemy mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną przez jedną z warszawskich firm. Wiele także firm IT oferuje także helpdesk IT przyjmujący zgłoszenia o problemach. Wiele z działających firm komputerowych w Krakowie stara się wprowadzać zachodnie trendy na polski rynek.